Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HAKKIMIZDA

       Psikoakademi Psikolojik Danışmanlık ve Refleksoloji Merkezi 2004 Eylül ayında Psikolog ve Refleksoloji Uzmanı Esat B. Z. BAŞARAN ve Halil TABUR tarafından İzmir Alsancak semtinde kurulmuştur.

       Merkezimiz psikolojik danışmanlık hizmetlerine yeni bir ruh, yeni bir imaj ve farklı çözümler getirecek yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışla faaliyetlerine başlamıştır.

        Merkezimiz; Bireysel ve Kurumsal psikolojik danışmanlık ile test hizmetleri ve ülkemizde önemli bir eksiklik olarak gördüğümüz  Aile Danışmanlığı konularında gerekli ve yeterli her türlü mesleki bilgi, eğitim ve tecrübeye  sahip konularında uzmanlaşmış  bay ve bayan refloksologlarca hizmet verilmektedir.

         Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere diğer gelişmiş ülkelerde bir süredir uygulanan ve önemli başarılar sağlayan en son refleksoloji uygulama ve teknikleri, sözkonusu ülkelerle işbirliği halinde Psikoakademi Türkiye merkezlerinde verilmeye başlanmış ve hastalarımız üzerinde çok olumlu ve önemli etkileri gözlenmiştir. Konu ile ilgili gelişme ve başarılı uygulamaları sık sık yazılı ve görsel basın aracılığıyla kamuoyu ile paylaşarak halkımızın bilinçlenmesi ve bilgi edinmesini amaçlayan Psikoakademi Türkiye; Refleksoloji uygulamalarında yenilikçi ve modern teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanmak suretiyle, merkezlerimize müracaat eden vatandaşlarımızın sorunlarına etkili ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

      Ülkemizde;  Psikoakademi markası nörolojik ve psikolojik rahatsızlıkların refleksoloji ile desteklenip,  giderilmesinde tamamlayıcı tıbba ihtiyaç duyan insanların ilgi odağı haline gelmiştir. Prof.Dr.Şenol DANE' nin danışmanlığında Esat BAŞARAN ve Halil TABUR denetim ve kontrolünde icra edilen refleksoloji uygulamaları, halen; İzmir (Alsancak), Ankara (çankaya), İstanbul (Bakırköy-Kozyatağı-Etiler), Bursa, Manisa, Yozgat, Mersin, Samsun, Gaziantep ve İzmit şubelerinde konu ile ilgili destek ve tedaviye ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarımıza hizmet sunmaya devam etmektedir. Ülkemiz genelinde halkımızın talepleri doğrultusunda yeni şube açılışları planlanmaktadır. Psikoakademi personeli, yurt içi ve yurtdışı eğitim görmüş bay ve bayan refleksoloji uzmanları, uzman psikolog ve kişisel gelişim uzmanlarından oluşmaktadır.

                                             

AMACIMIZ:

     Bilimsel yöntemlere dayalı, etkin ve işlevsel uygulamalar ile  etik değerlere sahip, sağlık üretmekten mutluluk duyan, çaresiz kalmışlığı yok etmeyi amaçlayan, hiç bir kısıtlama olmaksızın tüm insanlarımızın sağlık ve mutluluğunu ilke edinmiş, ÖNCE İNSAN odaklı vefakar ve fedakar kadrolarımızla insanlarımıza sağlıklı bir yaşam sunmayı ilke edinmiş psikolojik destek, tedavi, eğitim ve yönetim danışmanlığı konularında hizmet sunmaktır.

      Mevcut bilgiyi çağımızın gerekli kıldığı teknolojik yenilikler ile değişimlere uygun olarak geliştirmek  amacıyla, Ar-Ge çalışmalarına kaynak, zaman ve emek ayırmayı toplumsal misyonumuzun gereği olarak düşünmekteyiz. 

      Konumuzla ilgili toplumsal sorunların farkında ve mevcut sorunların çözümünde; bilgi ve tecrübelerimizi ihtiyaç ve sorunlara uyarlama konusunda uzmanız.

      Bizler, toplumun her kademesinde psikolojik eğitim destek ve tedavi ile danışmanlık konularına ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarımız ile kurum ve kuruluşlara kesintisiz ve etkili hizmet, bilgi, yardım ve çözüm sunmaya odaklanmış, idealist, güleryüzlü, yenilikçi ve huzur veren bir aileyiz.

      Bu noktadan hareketle misyonumuzu etkin, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak olarak belirliyoruz. 

      ''Hastalık yoktur, hasta vardır''bilinciyle hareket eden güler yüzlü, hasta psikolojisinden anlayan, bilgili ve deneyimli çalışanların sunduğu, doğru, güvenilir,etkili  ve kaliteli hizmet sunmak genel stratejik vizyonumuzdur.

 
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

          

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

   
       
 
Bebeklerde Refleksoloji Cinsel Refleksoloji Çocuklarda Refleksoloji
   
Engellilerde Refleksoloji Refleksoloji Sağlık & Refleksoloji
   
El Refleksolojisi
  Esat B.Z.   BAŞARAN
     
  Halil    TABUR
     
  Ömer   YALÇIN
     
         Fatma Z.   ANBARCIOĞLU

         Merve   GÖKSU

         Gül    HACIFETTAHOĞLU

         Kamil A.   CANEL

         Kübra   SEYHAN

         Gülfer   ÇELİK

         Aydanur   TAN

         Saliha   YILDIZ

         Feyzullah   NAM

         Yeter   ÇITAK

         Tuğba   BACU

         Merve R.   TAŞKIN

         Pınar   İŞLEYEN

         Fatih   ÖCAL

         Selçuk    KIRIKTAŞ

         Bahar   NİZAMSEVER

         Oğuzhan   BULUT

         Hülya   KORKMAZ

         Arif    DURMUŞ

         Elif    TOPALOGLU

         Gülşah   SANDER

         Özlem   YILDIZ

         Ruhat   ÖCAL

         Emre    NALBANT

         Deniz   DİLEK

         Sebahattin   BACU

         Seval    POLAT

 
 
 
????

 
  Refleksolojide yeni buluş

Dünyanın en eski tamamlayıcı tıp uygulamalarından birisi olan Refleksolojiye yeni bir bakış açısı Türk Uzmanlardan geldi

 
 
» Anasayfa » Kurumsal » Makaleler » Hizmetler
»İletişim » Sıkça Sorulan Sorular » Kitaplarımız » Kampanyalar
» Basında Biz » Fotoğraflar » Üye Girişi » Haber ve Duyurular
» Uzmana Sorun » Uzman Yanıtları » Videolarımız » Önemli Konular
  Designed By DEO Creative